הצחצחת וגם הרעשת?

הקטע הזה שאת שומעת זמזום מוזר מכיוון חדר האמבטיה, ואז מגלה שמברשת השיניים החשמלית התחילה לעבוד מעצמה.

ניסיתי לכבות אותה, אבל היא המשיכה לזמזם, ואז הפסיקה בפתאומיות. והתחילה שוב.

בהשראת הסרט בין כוכבים, חשבתי שאולי היא מנסה להגיד לי משהו בקוד מורס, אז הקשבתי לה קצת. אבל בסוף התייאשתי ושמתי עליה שקית. שתיחנק, המניאקית.

Mind the Gap

אני (לבחורה בשנות העשרים המוקדמות לחייה): המכנסיים שלך מגניבים.
היא: מה?
אני: הם יפים.

סכנת תביעה?

בכל פעם שאני שומעת ברדיו את הפרסומות החדשות של "מנו ספנות" (עם רמי ורד), אני תוהה אם גם הם שמו קלפיות מִדְגם בזמן הבחירות, כדי לוודא שלא ייצא להם עוד פעם סמולני בוגד.

הכול בסדר. סתם נתקלתי בדלת של הארון.

היה לי קטע מאוד לא נעים במשרד.

אחת מעמיתותיי, שאני מאוד מיודדת איתה, הגיעה לעבודה עם חבּוּרה חשודה על היד, והסבירה שנתקלה במשהו. כשהיינו לבד, שאלתי אותה אם בעלה הרביץ לה. היא הביטה בי עם דמעות בעיניים ואמרה שזה מאוד מעליב. היא היתה המומה, ואני רציתי לקבור את עצמי באדמה.

כן, פגשתי את הבעל, והוא נראה מאוד נחמד. כן, זה לא אמור לקרות במשפחות טובות. אבל מה לעשות שאני מכירה אישית כמה וכמה נשים מוכות? לא מסיפורים, לא מריכולים, אלא אישית. יש את הבת של חברים טובים של ההורים שלי, שהתחתנה עם רופא יפה תואר, ואחר כך הסתבר שהוא היכה אותה נמרצות, כולל בזמן שהיתה בהריון. יש את השכנה שלי, שעשיתי בייביסיטר לילדים שלה כשהייתי נערה, שהיתה נשואה לגבר שקט וביישן, שאחר כך הסתבר שהרביץ לה מול הילדים שלהם, כולל בעיטות בראש. יש את האישה החייכנית שעבדה איתי, שמאחורי הצחוק הסתתר סיפור עצוב מאוד של אלימות פיזית ומילולית.

אולי הגזמתי. אולי לא הייתי צריכה להגיד כלום. אבל רק בשביל הסיכוי הקלוש שזה נכון, אני מרגישה שהייתי חייבת לשאול.

שרוולים ארוכים

מהאנשים שהביאו לכם את Will It Blend?‎ מגיע משחק חדש וממכר: Will It Fit?‎, בכיכובם של זרש ובגדי החורף שלה.

הקהל עוצר את נשימתו בציפייה.

גראמפי מאץ'?

רוזאן היתה סדרה נחמדה מאוד, מלבד בעיה אחת עיקרית: הדמות הראשית, שהיתה מעצבנת בטירוף, עם קול מאנפף וגישה מחורבנת לחיים.

כנ"ל לגבי קישקשתא.

לילה בלי שינה = נקי בחדר

עקב נדודי שינה קשים שתקפו אותי לאחרונה, רשמה לי הרופאה כדורי שינה שאחת מתופעות הלוואי שלהם היא סהרוריות; ליתר דיוק, "הפרעת שינה שהסובל ממנה מבצע פעילויות אשר בדרך כלל מצביעות על עירנות בעודו ישן, כגון הליכה או נהיגה".

זה פשוט נהדר. אולי מתוך שינה אבצע סוף סוף את כל הדברים שאני לא רוצה לעשות כשאני ערה, כמו לשטוף כלים, לסדר את הבית ולנקות אבק?

מולטיטסקינג FTW!

עוד אחד לאוסף?

מישהו שהיה בכיתה המקבילה שלי בתיכון הציע לי חברות בפייסבוק. במהלך כל שנות לימודינו לא החלפנו מילה וחצי מילה, כך שלא הבנתי מה הוא רוצה ממני בדיוק.

בנוסף, מתמונת ה-cover שלו אפשר להבין שהוא נשוי באושר, עם כמה ילדים חמודים, אז הוא גם לא מנסה להתחיל איתי. כנראה שהוא מאלה שפשוט אוספים חברים.

אנשים כאלה לא ברורים לי בכלל.

השקט שאחרי 140 התווים

טוויטר הוא כמו ים סוער שקרקעיתו מלאה בצמחים מתפתלים, אשר מנסים לתפוס לך את הרגליים בכל כוחם ולמשוך אותך למצולות. אני מעזה להיכנס לשם רק לכמה שניות בכל פעם, ואז אני מוציאה את הראש מהמים ולוקחת נשימה ארוכה.

אני לא מצליחה להבין אנשים שנמצאים שם כל היום (או שחיים שם).