צרות של עשירים, אבל עדיין צרות

יש לי iPod Touch שאני מאוד מרוצה ממנו. נגן המוסיקה תומך בעברית, וכל האפליקציות הקטנות שאפשר להוריד חביבות ביותר. רק דבר אחד מפריע לי: המקלדת הווירטואלית.

לצערי, אני חייבת לתקן כל טקסט שאני כותבת לפחות פעמיים, כי אני תמיד לוחצת על המקש הלא נכון בטעות. ואיך אפשר שלא? ברגע שהאצבע מתקרבת למסך, היא מסתירה את המקלדת, ואני לא רואה על מה בדיוק אני לוחצת.

כנראה שלא תהיה ברירה, ואני איאלץ לרכוש את המוצר החדש מבית Apple, שלא מוכר לרבים: iHand Coordination.

לך אל הנמלה

מישהי שעבדה איתי פעם, ושמחזיקה מעצמה חצי מנהלת של המקום, שוברת המון שיאים במשחקי Facebook בימים האחרונים.

ומעניין שהכול קורה בשעות העבודה.

סֵייבְד בַּיי דֶ'ה בלעעע

החום הנוראי בחוץ הוביל אותי ישירות לחנות גלידה חביבה, אך המראה של המוכר היושב ומחטט באף במרץ רב גרם לי לעצור במקומי בחריקה, לעשות סיבוב של 180 מעלות ולהתרחק משם כמה שיותר מהר.

התחייבתי, התחייבנו, התחייבתם

לשבת בבנק הפועלים מול שלוש עמדות מאוישות שמשום מה לא מקבלות קהל ומול עמדה ריקה אחת, שהיא היחידה שמספקת את השירות שאני צריכה, תוך צפייה בלופ בפרסומות הפטריוטיות של "מחויבים" ו"להרגיש כמו בבית" זה ממש מצחיק.

בעצם, "מצחיק" זו לא המילה הנכונה. "מרתיח" מתאימה הרבה יותר.

כדור שינה או כדור בראש

אם לא מצליחים להירדם בלילה, מומלץ בחום לא לקרוא לפני השינה ספר שדן באדם שחושש שיהרוג את התינוקת שלו באמצעות מכוש קרח, ולכן מחליט לרצוח במקום זאת זונה אלמונית.

אנשים עושים דברים מוזרים בחמש וחצי בבוקר

כתבתי עכשיו הודעה ב-Facebook לבחורה שאני חושבת שהיתה מתכתבת שלי בילדותי, לפני למעלה מעשרים שנה.

אם היא תענה לי (בתקווה שלא תתהה מאיפה נפלה עליה המשוגעת הזאת), האם זה משנה בעצם? האם עדיין יהיה לי משהו במשותף עם מישהי שנהגה לכתוב את השם שלי באותיות מסולסלות על-גבי מעטפות ורודות?